Вгадай Переможця ЧЕ

  Правила гри


  Тільки для повнолітніх!

  На нашій сторінці facebook.com/egoistycom під час чемпіонату Європи з футболу ви зможете проголосувати за перемогу тої чи іншої команди, гра між якими відбувається цього або наступного дня, або ж обрати результат «нічия». За один матч голосувати можна тільки один раз. Починаючи з матчів 1/8 фіналу, окрім вибору переможця ви можете також спробувати вгадати рахунок матчу та взяти участь в розіграші супер-призів.

  Отже:

  - Після реєстрації ви можете спрогнозувати лише один результат на матч;

  - Щодня можна спрогнозувати результати матчів, що відбуваються цього та наступного дня;

  - Спрогнозувати результат не пізніше, ніж за годину  до початку гри.

  Розклад мачів подано за київським часом.

  В разі, якщо ви правильно вгадали переможця,  – ви автоматично стаєте переможцем розіграшу акційного набору «Піца за ціною пива»* та маєте змогу отримати його в будь-якому ресторані «Pizza Celentano», «Pizza Celentano Ristorante» та «Картопляній Хаті»**.

  Серед тих, хто протягом чемпіонату  вгадав найбільшу кількість рахунків матчів, починаючи з матчів плей-офф в кінці акції оберуться 3 фіналісти, що отримають суперпризи – Sony PS4, Планшет та Фітнес-трекер.

  Розіграш суперпризів відбудеться 16 липня 2016 року.

  Для участі у акції необхідно пройти реєстрацію, вказавши:

  • своє ім’я та прізвище;

  • свій коректний номер мобільного телефону, на який прийде СМС повідомлення про виграш (підтримуються номери лише українських мобільних операторів);

  Після успішної реєстрації отримуєте можливість обирати команду переможця, або «нічию» у груповій стадії, а також рахунки матчів у стадії «Плей-офф».

  У разі вдалого прогнозу, на вказаний вами номер мобільного телефону надійде  СМС-повідомлення . За  кожен  вірний прогноз ви отримаєте окреме СМС-повідомлення, за наявності якого можна отримати акційний набір  «Піца за ціною пива» (0.5 л пива Оболонь та піци 28 см) у обраному вами ресторані.

  Розсилка СМС-повідомленнь відбувається три рази в тиждень – в понеділок, середу та п'ятницю.

  Отримати акційні набори можна лише протягом дії акції з 10.06.2014 р по 17.07.2016 р.!

   

  *Під акційним набором піца за ціною пива вважається пиво 0.5л ТМ Оболонь та піца на вибір з акційного переліку, затвердженого в ресторані. Пиво ТМ Оболонь відпускається за ціною, встановленою ціною на момент чемпіонату в ресторані, піца за ціною 0.01 грн.

  ** В ресторанах «Картопляна Хата» акційний набір – Стейк на вибір з акційного списку за ціною 0.01 грн та пиво ТМ Оболонь за ціною, встановленою на момент чемпіонату.

  *** Протягом одного дня переможець на свій номер може отримати не більше п'яти піц. Для участі у грі забороняється використовувати більш, ніж один номер телефону однією особою.

  **** Перелік ресторанів, які беруть участь в акції.


  Мінімальні технічні вимоги до програмного забезпечення користувача

  Починаючи з ОС Windows Vista або OS X 10.6 браузери: Chrome 5.0.342.0, Opera 14, Safari 4.
  Internet Explorer 9 з Windows Vista

  Для користувачів ОС Windows XP та у разі виникнення проблем із доступом – рекомендуємо використовувати браузер Firefox від версії 2.

  Для мобільних користувачів – Mobile Safari on iOS 4.0, Android 4.0 ("Ice Cream Sandwich"), Windows Phone 7.


  Якщо у вас залишилися запитання чи виникли труднощі з роботою гри – напишіть нам.

  Розпочати гру!